طراحی سایت املاک

طراحی سایت املاک

طراحی وب سایت املاک
طراحی سایت املاک

 

همه ما برای اینکه راحت تر و سریع تر ملکی را بخریم یا به فروش برسانیم، ساعت ها به جستجو در وب سایت های املاک پرداخته ایم. این کار تا حدود زیادی باعث صرفه جویی در زمان و هزینه ما می شود. چرا که لازم نیست برای پیدا کردن ملک دلخواهمان، به جاهای مختلف برویم و املاک مختلف را از نزدیک بازدید کنیم.

در واقع امروزه با گسترش فناوری های وابسته به اینترنت، روش های قدیمی تبلیغات و معرفی فایل ها منسوخ شده و بیشتر مشاوران املاک به طراحی سایت املاک روی آورده اند.

پیشنهاد مطالعه مقاله : نکات بسیار مهم در طراحی وب سایت برای افزایش درآمد

♦ ویژگی های یک طراحی سایت املاک خوب

یک طراحی سایت املاک خوب باید چندین ویژگی مهم را داشته باشد. این ویژگی های عبارتند از:

_ ظاهر وب سایت: برای طراحی سایت املاک باید به ظاهر وب سایت توجه بسیاری شود. چرا کاربران ساعت های زیادی را در این سایت ها به جستجو و بررسی می پردازند. همچنین ارائه قالبی زیبا و دلنشین می تواند فضایی امن را برای جذب مشتریان نیز ایجاد کند.

_ تفکیک و دسته بندی: طراحی سایت املاک باید به گونه ای باشد که در آن فایل های ملکی تفکیک شده باشند تا کاربران به راحتی بتوانند به ملک مورد نظر خود را پیدا کنند و یا بدون دردسر فایلی را در آن قرار دهند.

_ بهینه سازی: با بهینه سازی سایت می توانید در رتبه های بالای موتورهای جستجوگر همچون گوگل قرار بگیرید و مشتریان زیادی را از این طریق دریافت کنید.

_ درج آگهی توسط کاربران: طراحی سایت املاک باید به گونه باشد که کاربران به راحتی بتوانند فایلی را برای فروش، اجاره، رهن و … به اسم خودشان در سایت قرار دهند. این فایل ها پس از تایید مدیر سایت برای دیگر کاربران قابل نمایش خواهد بود.

_ سیستم جستجوی قوی و بدون نقص: شاید بتوان گفت حساس ترین بخش طراحی سایت املاک، طراحی سیستم جستجوی آن می باشد. چرا که باید در بین حجم بالای اطلاعات و فایل ها، نتیجه مورد نظر را در زودترین زمان ممکن در اختیار کاربر قرار دهد.

 

طراحی سایت مشاورین املاک
طراحی سایت مشاورین املاک

 

♦ امکانات کلی طراحی سایت املاک

_ ثبت اطلاعات و مشخصات کامل ملک

_ نمایش موقعیت جغرافیایی املاک و فایل ها از روی نقشه

_ تفکیک فایل ها بر اساس خرید، فروش، رهن، اجاره و …

_ جستجوی حرفه ای در بین فایل ها

_ طراحی صفحه مجزا برای نمایش فروش ویژه

_ طراحی صفحه مجزا برای نمایش املاک جدید

_ امکان بارگذاری چند تصویر و ویدئو برای یک ملک

_ طراحی صفحه وب برای درج مقالات املاک، اخبار مسکن و …

_ معرفی مشاورین املاک به همراه اطلاعات تماس هر یک از مشاوران

_ و ایجاد دیگر امکانات مورد نیاز با توجه به نیاز مدیران

 

طراحی وب سایت املاک
طراحی وب سایت املاک

 

پیشنهاد مطالعه مقاله : شبکه های اجتماعی و تبلیغاتی

♦ طراحی سایت املاک توسط مجموعه صفر و یک

طراحان و برنامه نویسان مجموعه صفر و یک تا به امروز، پروژه های متعددی را در زمینه طراحی سایت املاک طراحی و پیاده سازی کرده اند. ما در مجموعه صفر و یک، با در نظر گرفتن موارد زیر، یک سایت بسیار زیبا و حرفه ای رادر اختیار تان خواهیم گذاشت:

_ رویکرد شخصی

_ طراحی سفارشی

_ طراحی بهینه

_ پشتیبانی قوی

 

مازندران - چالوس - خیابان شورا - مجتمع اداری صبرا - واحد 11 0912390203701152215959 info[at]web01.net

اگر به این نتیجه رسیدید که با ساخت سایت املاک می توانید مشتریانتان را چندین برابر کرده و پیشرفت قابل ملاحظه ای در برابر رقبایتان نمائید، می توانید با یکی از شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمائید.

Copyright © 2008 - 2021 web01.ir - تمامی حقوق برای شرکت صفر و یک محفوظ است

09123902037