3 وب سایت مناسب که ترافیک وب سایت را به سمت شما هدایت می کنند

در این مقاله به معرفی 3 وب سایت می پردازیم که می تواند شما را در ساخت و بازاریابی شبکه اجتماعی کمک کند تا ترافیک وب سایت به سمت سایت شما منتقل شود. اکثر تبلیغات مردمی و گروهی باعث ایجاد انواع تبلیغات آنلاین و بازاریابی اینترنتی برای تلاشهای آنها می شود.

در حال حاضر روشی وجود دارد تا از تمامی این “اسناد” که شما ایجاد کرده اید استفاده شده و البته برخی به صورت رایگان می باشد و ترافیک هدفمندی برای وب سایت شما ایجاد می نماید. شما باید از این وب سایت ها استفاده کرده تا به سرعت و سادگی یک تلنگر، تمامی فیلها از قبیل PDF، عبارات، Power point و excel را به وب سایت خود منتقل کرده و آن ها را با تمامی دنیا به اشتراک بگذارید.

با استفاده از این سایت ها نسخه های نوشته شده و ارسالی می تواند در اینترنت و دستگاه های تلفن همراه نیز قابل دسترس باشد و مهمتر از همه گفتگوهای اتفاق افتاده در این ارتباط نیز قابل دسترس می باشد. هر سه وب سایت مورد نظر جزء جوامع آنلاین و بازاریابی اینترنتی و برای جستجو و اشتراک گذاری اسناد حرفه ای می باشد.

این 3 وب سایت که امتحان آن برای افزایش ترافیک وب سایت بسیار ضروری است، عبارتند از:
•    Scribd.com
•    Docstoc.com
•    Slideshare.com

اما چه ویژگی خاصی در این 3 وب سایت وجود دارد؟

1- برای افرادی که برنامه فشرده ای برای تبلیغات دارند، استفاده از آن برایشان به صورت رایگان می باشد. علاوه بر این که استفاده از آن بسیار ساده است و کاملاً ثمربخش نیز می باشد. برخی از سایت هایی از این قبیل وجود دارد که واقعاً استفاده از آنها دردناک و مشکل است. من از یکی از این وب سایت های شبکه اجتماعی استفاده کردم، روز بعد برای انتشار یک ویدئو نزدیک به 15 دقیقه یک راه ساده برای ارسال فایل ها به من نشان دادند.

2- موتور جستجوی اصلی مانند گوگل بر روی این وب سایت ها بررسی انجام می دهند. تعداد کمی از power point ها نشان می دهند که در صفحه اصلی نتایج جستجوی گوگل در یک روز نشان می دهد که من به سایت scribd.com فایل یا مطلب ارسال کرده ام. همچنین شما می توانید کلمات کلیدی را در این فایل ها تعریف و به طور کلی لینک های ورودی و داخلی برای وب سایت و یا وبلاگ خود ایجاد نمایید. در نتیجه بازدیدکنندگان وب سایت شما شروع به رشد کرده و روز به روز ترافیک وب سایت شما افزایش می یابد.

3- احتمالاً می توانید عملاً هر نوع فایل یا سندی را به آن اضافه کنید. آنها فایل ها را به PDF تبدیل و تقریباً بلافاصله برای مشاهده افراد و یا دانلود آن توسط بازدیدکننده آماده می نمایند.( در صورتی که آن فایل را برای عموم قرار داده باشید) تقریباً مانند ارسال مقاله به دایرکتوری های مقاله است و البته جدای از تمامی انواع مختلف فایل های مجاز می باشد. به پتانسیل بازدیدکنندگانی که احتمالاً می توانید برای وب سایت خود داشته باشید فکر کنید. نه تنها افراد می توانند فایل ها و اسناد عرضه شده شما را مشاهده و بررسی کنند، بلکه قادر به کپی و به اشتراک گذاری آن فایل ها با همکاران خود خواهند بود. در این صورت با ارائه این خدمات فردی می توانید کسب و کار اینترنتی خود را ترویج نمایید. این امکان برای شما ایجاد می شود که شروع به جذب افرادی کنید که هرگز تا به حال در مورد شما چیزی نشنیده اند؛ از وب سایت شما بازدید کرده و یا با شما تماس می گیرند! حرف آخر اینکه – این وب سایت ها به شما کمک می کند تا تبلیغات اینترنتی به صورت ویروسی داشته و کسب و کار اینترنتی خود را گسترش دهید.

4- تمام این 3 سایت به شما یک ابزار بررسی و نظارت ارائه کرده و شما قادر خواهید بود که ببینید کدام یک از مطالب و فایل های ارسالی شما محبوب بوده و از بقیه بیشتر دیده شده است. به طور کلی این سایت ها به شما روش بسیار کارآمدی برای گرفتن بازدیدکننده هدفمند ارائه می کند که این روش تاکتیک بسیار کم هزینه و یا رایگانی برای بهینه سازی وب سایت شما در موتورهای جستجو می باشد. احتمالاً پس از امتحان خواهید فهمید که چرا من کار با این وب سایت را دوست دارم و آرزو می کنم که شما هم برای افزایش ترافیک وب سایت تان به این سایت ها بپیوندند و از آن برای راه اندازی بازاریابی شبکه های اجتماعی نیز استفاده کرده و لذت ببرید.

مازندران - چالوس - خیابان شورا - مجتمع اداری صبرا - واحد 11 0912390203701152215959 info[at]web01.net

اگر به این نتیجه رسیدید که با ساخت سایت املاک می توانید مشتریانتان را چندین برابر کرده و پیشرفت قابل ملاحظه ای در برابر رقبایتان نمائید، می توانید با یکی از شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمائید.

Copyright © 2008 - 2021 web01.ir - تمامی حقوق برای شرکت صفر و یک محفوظ است

09123902037