یکی از راههای افزایش فروش در بازاریابی اینترنتی استفاده از تصویر خود در وب سایت تان می باشد

در واقع شما تبدیل به دوستان مخاطبین وب سایت تان خواهید شد. هنگامی که این دوستی و اعتماد ایجاد شد، افراد به هر آنچه که در وب سایت شما ارائه شود اعتماد کرده و بارها و بارها از شما خرید خواهند کرد.
فکر می کنید چرا؟ زیرا از نظر روانشناسی انسانها ذاتاً نیاز به برقراری ارتباط با افراد دیگر دارند. استفاده از عکس تان در وب سایت باعث ایجاد ارتباطی عاطفی با افراد شده و بازاریابی اینترنتی را برای شما آسان تر می نماید. دنیای همکاری و بازاریابی، سالهای زیادی است که به اهمیت ارتباط عاطفی با مشتریان پی برده است.
به آگهی های تبلیغاتی بازرگانی کلاسیک تلوزیون که از محبوبیت خاصی برخوردار هستند، نگاه کنید. آگهی هایی مثل آگهی اتومبیل کرایسلر (از لی لاکوکا) یا آگهی وندی (از دیوید توماس)؛ اگر در این تبلیغات افراد از عکس و یا تصاویر خود استفاده نمی کردند، این تبلیغات به اندازه کافی تاثیرگذار نبوده و به نظر می رسید که آنها چیزی را مخفی کرده اند.
گاهی اوقات دلایل کاملاً قانونی وجود دارد که چرا واقعاً بازاریابان اینترنتی و یا دیگر افراد در امر کسب و کار خود نمی توانند از تصاویر خود برای ترویج بازاریابی اینترنتی استفاده نمایند.
ممکن است به دلایل کاملاً قانونی شخص نتواند از تصاویر خود در وب سایتش استفاده نماید. خوب حالا شما می توانید از تصاویر خود در وب سایت تان و یا در بازاریابی آنلاین استفاده نمایید؟ بدیهی است که این امر یک انتخاب شخصی و سلیقه ای محسوب می شود. با این حال علاوه بر عامل اعتماد، مطالعات نشان داده است که استفاده ازعکس باعث افزایش تبدیل بازدیدکننده به خریدار واقعی یا  conversions rate شده است.
در نهایت اگر می خواهید، بدانید که باید از تصویر خود در وب سایت تان و یا بازاریابی آنلاین استفاده نمایید یا خیر، باید بدانید که موفقیت شما بستگی به این دارد که چقدر برای به انجام رساندن آن تلاش نموده اید. اگر برای ساخت و معروف شدن نام تجاری خود مانند ایجاد اعتماد و اعتبار در کسب و کار آنلاین خود تلاش می کنید، قطعاً باید عکس و تصویر خود را در وب سایت تان استفاده نمایید.
اما با وجود تمامی نکات مثبت این مسئله، استفاده از تصاویر شما مطمئناً شرط لازم برای رسیدن به موفقیت در بازاریابی آنلاین نمی باشد. پس از ذکر تمامی این موارد باید بگویم که راه های بسیار زیادی برای کسب موفقیت آنلاین وجود دارد که هنوز صاحبان وب سایت ها و مدیران کسب و کار ازآن آگاهی ندارند و تمامی این راه ها کاملاً به انتخاب ها و سلایق افراد بستگی دارد.

مازندران - چالوس - خیابان شورا - مجتمع اداری صبرا - واحد 11 0912390203701152215959 info[at]web01.net

اگر به این نتیجه رسیدید که با ساخت سایت املاک می توانید مشتریانتان را چندین برابر کرده و پیشرفت قابل ملاحظه ای در برابر رقبایتان نمائید، می توانید با یکی از شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمائید.

Copyright © 2008 - 2021 web01.ir - تمامی حقوق برای شرکت صفر و یک محفوظ است

09123902037