چگونه می توان سئوی وب سایت را توسط توینتر بهبود بخشید ؟

– مزایای ترافیک وب سایت تویتر
بعد از ایجاد یک نوشته ی جدید در وبلاگ و یا وب سایت تان، تنها کافی است درباره ی آن تویت کنید. مطمئناً از تعداد بی شمار کاربران تویتر که در جستجوی اطلاعات و راهنمایی های مفید هستند، متعجب خواهید شد. علاوه بر این نمی توانید انتظار داشته باشید که ارسال ساده یک لینک به وب سایت تان میلیونها بازدیدکننده ی وب سایت ها را به خود جلب کنید.

سعی کنید از متن های جالب جهت ارتقاء بهتر وب سایت تان استفاده کنید. عناوین خسته کننده نیز شما را به جایی نمی رساند. چیزی شبیه به “10 نکته برای افزایش طرفداران در تویتر” مطمئناً کلیک بیشتری ایجاد خواهد کرد. این امر واقعاً تاثیری در رنکینگ شما در موتور جستجو نخواهد داشت. اما در استراتژی افزایش ترافیک وب از طریق تویتر بسیار موثر می باشد.

– استفاده از تویتر برای لینک بیلدینگ

با داشتن گروه بزرگی از طرفداران در تویتر، نوشته ها و ارسالی های جدید شما و اطلاعیه های شما بیشتر دیده خواهد شد. در اینجا باید در مورد چگونگی انجام سئو توسط تویتر صحبت کنیم. برای ارتقاء وب سایت به طور موثر، بسیار ضروری است که یک گروه بزرگ از پیروان و طرفداران در تویتر داشته باشید. طرفداران شما افرادی هستند که علاقمند به نوشته ها و اهداف شما بوده و مطالب مشترک زیادی دارید.
حدود 30٪ از کاربران که نوشته های آنها را دنبال می کنید، آنها نیز طرفدار و پیرو شما خواهند شد. آنهایی که متقاعد شده اند که مطالب شما باید در تویتر دنبال شود، مطمئناً علاقمند به آخرین به روزرسانی های شما شده اند. باید بدانید که تویتر یک page Rank بسیار مناسب و ابزار ارتقاء وب سایت بسیار مناسب می باشد.
علاوه بر این احتمال آن بسیار زیاد است که طرفداران شما در مورد مطلب جدید شما در وبلاگ شان بنویسند. این امر تفسیری از لینک بیلدینگ می باشد. بعلاوه آیا می دانستید که گوگل urlهای مختصر و کوتاه را ایندکس نمی کند؟ و در عوض url های واقعی را ایندکس می کند. بنابراین بیشتر فرصت ارتقاء وب سایت خواهید داشت.
یک ابزار مفید سئو در تویتر به نام TweetMeme وجود دارد که به شما اجازه می دهد که تعداد کاربرانی که از طریق لینکی نوشته های ارسالی و تویت به وب سایت شما TweetMeme داشته اند را بررسی نمائید. همچنین می تواند به شما بگوید که کدامیک از نوشته های ارسالی شما توسط عموم افراد انتخاب و دوباره تویت شده است.

– مسائل مهمی که باید به یاد داشته باشید
هنگامی که در حال انجام استراتژی های سئو در تویتر هستید، به خاطر داشته باشید که نباید تمامی مطالب ارسالی و تویت های شما درباره وب سایت و مطالب وب سایت شما باشد. این امر به نفع ترویج و توسعه وب سایت شما نخواهد بود و افراد را دلزده خواهد کرد. هیچ کس تمایل ندارد که خودبینی های افراد را پیگیری نماید.
همچنین اگر تمامی تویت های شما درباره خدمات و محصولات شما باشد، مطمئناً به عنوان spam به شما نگاه خواهند کرد. ارسال اطلاعات مفید و سرگرم کننده، پرسش و پاسخ های مفید، واقعیات جالب و ارسال پیغام به طرفداران بسیار با ارزش و موثر خواهد بود.

– بهینه سازی صفحه تویتر
این امر یکی دیگر از تکنیک های سئوی تویتر می باشد که به افزایش طرفداران و پیروان شما در تویتر و افزایش شهرت نام تجاری شما کمک خواهد کرد. تمامی موتورهای جستجوی اصلی صفحات تویتر را در SERP (رنکینگ صفحات در موتور جستجو) قرار می دهند. در اینجا نکاتی برای چگونگی قرار گرفتن صفحه پروفایل تویترتان در صفحه اول نتایج موتور جستجو اشاره کرده ایم.
یک نام کاربری مرتبط با کسب و کار آنلاین تان و یا اهداف وب سایت تان ایجاد کنید. نام کاربری شما می تواند به ترویج وب سایت شما به عنوان بخشی از URL صفحه شما و تگ عنوان، تاثیر گذار باشد.
نام پروفایل مناسب و مرتبط انتخاب نمایید. این امر موجب افزایش ترافیک صفحه تویتر شما خواهد شد. در ضمن نام کاربری باید با نام پروفایل تویتر شما متفاوت باشد.
صفحه پروفایل تان در تویتر را به وسیله ایجاد لینک در آن ارتقاء دهید. برای افزایش ترافیک وب سایت تویتر تان در پایین صفحه و یا دیگر محل های مشخص در پروفایل تان لینک ها را قرار دهید.
از متا تگ توضیحات استفاده کنید و برای ارتقاء و نگه داشتن وب سایت تان در شرایط مناسب، محتوا و مطالب خود را عاقلانه انتخاب نمایید.
از همه مهم تر اینکه تویتر مزایای بسیار متفاوتی نسبت به مزایای بهینه سازی وب سایت در موتورهای جستجو ارائه می نماید. بنابراین قبل از ایجاد کمپین سئو از طریق شبکه های اجتماعی، باید ابتدا مطمئن شوید که به مزایای SEO در تویتر دسترسی پیدا کرده اید.

– بهینه سازی Tweetها
بهینه سازی Tweetها نیز به شما در ارتقاء، بهبود و توسعه وب سایت شما کمک زیادی می نماید Tweet.ها به پروفایل شما در تویتر کمک می کند و متعاقباً نام تجاری شما تحت تاثیر این کمک ها قرار خواهد گرفت. تگ عنوان تویت های شما از نام کاربری اشتراک شما و شامل 30 کاراکتر اول آن می باشد.
یکی دیگر از نکات سئوی تویتر قرار دادن کلمات کلیدی در چند واژه اول در مطالب ارسالی می باشد. هنگام تویت کردن های دوباره (retweeting) تکنیک های سئویی در تویتر وجود دارد که می توانید، آنها را دنبال کنید. به عنوان مثال بهتر است در پایان هر تویت “RT@username” را قرار دهید. به طوری که تعداد زیادی room) فضا) برای قرار دادن کلمات کلیدی در tweet خواهید داشت.
همینطور باید tweet های خود را به 120 کاراکتر محدود نمایید تا هنگامی که دیگر کاربران اقدام به اضافه کردن “RT@username” نمودند، فضای کافی برای retweet  کردن داشته باشند. در غیر این صورت امکان از بین رفتن برخی از قسمت های مطالب ارسالی شما خواهد بود.

تکنیک های سئوی تویتر به آسانی قابل پیاده سازی می باشد. این وب سایت رسانه اجتماعی، پتانسیل بسیار بالایی برای بهینه سازی وب در موتور جستجو دارد. شما می توانید مزایای بیشتری از توسعه وب سایت از طریق تویتر را کشف نمایید. روش های جدید توسعه وب سایت از طریق دیگر شبکه های اجتماعی را نیز کشف و بررسی و امتحان کنید.

مازندران - چالوس - خیابان شورا - مجتمع اداری صبرا - واحد 11 0912390203701152215959 info[at]web01.net

اگر به این نتیجه رسیدید که با ساخت سایت املاک می توانید مشتریانتان را چندین برابر کرده و پیشرفت قابل ملاحظه ای در برابر رقبایتان نمائید، می توانید با یکی از شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمائید.

Copyright © 2008 - 2021 web01.ir - تمامی حقوق برای شرکت صفر و یک محفوظ است

09123902037