نکاتی که هنگام ایجاد بک لینک در روش بازاریابی آنلاین باید رعایت نمود

هنگامی که وب سایت های دیگر به وب سایت شما لینک می زنند، موتور جستجو به میزان ارتباط و اهمیت محتوا و همچنین کیفیت مطالب به وب سایت شما امتیاز خواهد داد. اما در این راه درگیر وسوسه های ایجاد میانبر نشوید و از ابزارهای غیر معمول برای افزایش تعداد بک لینک آن هم در زمان کوتاه استفاده نکنید.
می توانید وب سایت خود را از خطر قرار گرفتن در لیست سیاه موتور جستجو نجات دهید. در نتیجه از هدر رفتن زمان و تلاش های خود که برای توسعه کسب و کار آنلاین خود به کار برده اید، جلوگیری نمایید. هرگز میزان اهمیت مرتبط بودن لینک ها با وب سایت تان را فراموش نکنید. اگر لینک صفحات حاوی مطالب مرتبط با موضوع وب سایت شما باشد، ارزش بک لینک تا حد زیادی افزایش پیدا خواهد کرد.

هنگام اضافه کردن یک لینک همیشه از قرار گرفتن محتوای داخل صفحه در لینک اطمینان حاصل فرمایید. یک مثال ویژه از این نمونه، پیوند با یک تالار گفتگو با رنکینگ بالا و مرتبط با اهداف شما می باشد. در مورد موضوعات اظهار نظر کنید و یا یک موضوع جدید را شروع نمایید و مطمئن شوید که این صفحه خاص به وب سایت شما بک لینک می شود. در این صورت خوانندگان می توانند به منبع مطالب و اطلاعات در وب سایت شما نیز دسترسی داشته باشند.

توجه داشته باشید که لینک می تواند مطالب بیشتری به خواننده ارائه نماید و نباید فقط به محصولات و خدمات ختم شود. یکی دیگر از نکات مهم در مورد سئو این است که باید از بک لینکی که به وب سایت شما ایجاد می شود اطمینان حاصل کنید که از سمت وب سایت قابل اعتماد با رتبهء بالا و مکمل خدمات شما به شما پیوند شده باشد.
فکر می کنید چطور این کار را باید انجام دهید؟ اشتباه ترین راه این است که این سوال ” لینک به اشتراک می گذاری؟” را عنوان کنید و پاسخ هم به احتمال زیاد “نه” خواهد بود. اما اگر محتوای مرتبط و منحصر به فرد و اصلی خود را پیشنهاد کنید، امکان بررسی پیشنهاد شما توسط صاحبان وب سایت ها بیشتر خواهد شد.
فقط به خاطر داشته باشید همیشه تقاضا برای محتوای با کیفیت از وب سایت ها و وبلاگ ها وجود دارد و می تواند منبع بسیار مناسبی از ترافیک هدفمند برای وب سایت شما باشد. حال در اینجا نظراتی در مورد رنکینگ صفحات وجود دارد؛ اگر تمایل به دریافت لینک از هر وب سایتی داشته باشید، فکر می کنید چرا همه زحمت انجام این استراتژی کسب و کار آنلاین را به خود می دهند؟ نکته کلیدی که باید بر روی آن تمرکز کنید این است که وب سایت هایی را مورد هدف قرار دهید که دارای رتبه بالایی در کلمه کلیدی و یا عبارت کلیدی خاصی هستند. اگر موفق به دریافت فقط یک بک لینک با رنکینگ بالا شوید به مراتب با ارزش تر از این است که با صدها بک لینک گوناگون که ارزش و کیفیت محتوای آنها مشکوک می باشد، پیوند برقرار کنید.

پس دفعه بعدی که خواستید با صدها بک لینک پیوندی برای وب سایت خود ایجاد کنید، از خودتان سوالی بپرسید که این لینک کجا قرار خواهد گرفت و چه ارتباط و ارزشی برای وب سایت شما به ارمغان خواهد آورد!
نکته مهم بعدی برای استراتژی کسب و کار آنلاین شما این است که از Anchor text ها استفاده کنید. شما یک کلمه کلیدی از محتوایی که نوشته شده انتخاب می کنید که با موضوع محتوا مرتبط باشد و یک هایپر بک لینک به وب سایت و یا وبلاگ خود که دارای آن کلمه کلیدی می باشد ایجاد می کنید.

این لینک باید با رنگ آبی مشخص شود و هنگامی که افراد بر روی آن کلیک می کنند آنها را به سمت وب سایت شما و صفحه ای که مطالب مربوطه می باشد هدایت نماید. از آنجایی که شما می توانید اطلاع رسانی و آموزش بیشتری انجام دهید، شاید راه حلی برای بازدیدکنندگان خود از طریق محصولات و خدمات تان ارائه نمایید.
Anchor textهایی که شما استفاده می کنید باید همیشه هنگام خوانده شدن طبیعی به نظر برسد زیرا هیچ چیز بدتر از این نیست که یک محتوای خوب با قرار گرفتن در جای نامناسب Anchor text ها از هم گسیخته شده و خوانندگان طبیعی خود را از دست بدهد.

یک نکته قابل توجه این است که از استفاده Anchor text های تکراری جداً خودداری نمایید. زیرا که موتورهای جستجو جریمه خوبی برای وب سایت شما در نظر خواهند گرفت! یک مقاله بهینه سازی شده شما می تواند مفیدتر از دو متن Anchor که به طور طبیعی دوبار بیشتر خوانده نشده و کلمات کلیدی و یا عبارات کلیدی درست و مناسبی در آن استفاده نشده باشد.

نکته اخر سئوی بک لینک ها که در بالا ذکر شد می تواند مزیت رقابتی در بین اکثریت قریب به اتفاق صاحبان وب سایت های دیگر و اهداف شما باشد. ممکن است برای اجرای این نکات به زمان و تلاش نیاز داشته باشید اما پاداش شما به خوبی در افزایش ترافیک هدفمند وب سایت شما و افزایش رنکینگ وب شما قابل تشخیص خواهد بود.

موتورهای جستجو به خوبی ارتباط میان وب سایت شما و کلمات کلیدی و عبارت کلیدی منتخب شما را تشخیص داده و از این طریق توسط لینک های با ارزش و مرتبط با رنکینگ بالایی که به شما پیوند می شوند،حمایت خواهید شد.

مازندران - چالوس - خیابان شورا - مجتمع اداری صبرا - واحد 11 0912390203701152215959 info[at]web01.net

اگر به این نتیجه رسیدید که با ساخت سایت املاک می توانید مشتریانتان را چندین برابر کرده و پیشرفت قابل ملاحظه ای در برابر رقبایتان نمائید، می توانید با یکی از شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمائید.

Copyright © 2008 - 2021 web01.ir - تمامی حقوق برای شرکت صفر و یک محفوظ است

09123902037