راهکارهایی برای اتوماتیک شدن بازار اینترنتی و کسب و کار آنلاین سایت شما

1- سیستم پاسخگویی خودکار
بدون شک این یک ابزار اتوماسیون است که کارهای شما بدون آن به سادگی انجام نمی پذیرد. برای انجام تمامی فعالیت های آنلاین و پاسخگویی ایمیل ها و بازاریابی باید از این سیستم پاسخگویی خودکار در کسب و کار آنلاین خود استفاده نمایید. همانطور که به سادگی از نام این سیستم پیداست، به صورت خودکار به تمام ارتباطات ایجاد شده توسط وب سایت و یا کسب و کار شما پاسخ خواهد داد. این ارتباطات در کسب و کار اینترنتی شما بسیار مهم و برای موفقیت شما در بازاریابی آنلاین ضروری می باشد.

سیستم پاسخگوی خودکار برای ساخت لیستی از مخاطبین نیز بسیار مفید و ضروری خواهد بود. با استفاده از لیست مخاطبین که در سیستم پاسخگویی خودکار بارگذاری می شود، در تمام وب سایت ها ایمیل ها پیگیری می شوند و می توان با آنها تماس برقرار نمود.

سیستم هایaWeber  وGetResponse  دو مورد از سرویس های پاسخگوی خودکاری است که برای استفاده به شما پیشنهاد می می کنیم.  به یاد داشته باشید که می توانید نرم افزار پاسخگوی خودکار را بخرید و بر روی سرور و یا وب سایت خود راه اندازی نمایید.

2- Paypal
این یک سیستم پرداخت آنلاین است که در واقع متعلق به e-bay می باشد. Paypal به شما اجازه می دهد که به صورت خودکار به جمع آوری و پرداخت تمام معاملات نقدی آنلاین خود بپردازید. این سیستم کار پرداخت برای شرکای تجاری شما و یا شرکت های وابسته را نیز انجام داده و به صورت خودکار وجوه واریزی را به حساب کاربری شما منتقل می کند.
بعلاوه می توانید پرداخت خودکار به تمامی خدمات و یا برنامه هایی که شما در کسب و کار اینترنتی خود از آن ها استفاده می کنید، داشته باشید. تمام کارهای مربوط به هاستینگ، تبلیغات و برنامه های بازاریابی آنلاین از طریق paypal به صورت خودکار ماهیانه پرداخت می شود. همچنین paypal سوابق پرداختی خوب و دقیقی به شما ارائه می کند. بنابراین به راحتی می توانید، ببینید که پول ها از کجا آمده و یا در کجا هزینه شده است. پس برای زمان پرداخت مالیاتها هم کمک خوبی برای شما خواهد بود.

3- جاوا اسکریپت
این اسکریپت های کوچک که به صورت اتوماتیک محتوای وب سایت شما را به روزرسانی می کنند و دیگر نیاز نیست که به حساب کاربری هاستینگ خود رفته و به صورت دستی صفحات را به روزرسانی و ویرایش کنید. این برنامه مانند شیوه ی CSS به روز رسانی گسترده ای انجام می دهد که به راحتی می توانید ویرایش و یا تغییراتی در تمامی صفحات وب سایت خود به صورت همزمان داشته باشید.

مثال دیگر XML نقشه سایت که به صورت خودکار می تواند به روزرسانی کرده و یا صفحاتی به وب سایت اضافه می کند. استفاده از همین اسکریپت های ساده برای به روزرسانی زمان و تاریخ در وب سایت که به صورت خودکار عمل می کند، بسیار خوشایند است.
این کار وب سایت شما را همواره دقیق و به روز نشان خواهد داد. همچنین می توانید برای به روزرسانی مقررات کپی رایت به صورت سالیانه از همین اسکریپت های ساده استفاده نمایید آن هم بدون اینکه نیاز باشد تا صفحه به صفحه وب سایت را به صورت دستی به روز کنید.
از آنجایی که ما به بازاریابی اینترنتی وابسته هستیم، بسیاری از تجار اقدام به عرضه و تامین محصولات و یا بنرهای جدید کرده که همه اینها به صورت اتوماتیک در وب سایت انجام شده و نیازی به تغییر و به روزرسانی به صورت دستی نیست.

4- ارسال محتوا
اگر در حال انجام تجارت الکترونیک هستید و وب سایت دارید، نیاز به یک راه برای توزیع خودکار مطالب وب سایت تان به صورت خودکار دارید RSS. یا really simple syndication راه بسیار سریع و اتوماتیکی برای ارسال مطالب در وب سایت می باشد. شما باید از وبلاگ و یا RSS feeds برای ارسال مطالب وب سایت خود استفاده نمایید. تویتر نیز یکی از محبوب ترین این روشها بوده و می توانید از این روش نیز برای ارسال سریع پیامهای خود استفاده نمایید.
البته در اینجا باید ذکر کنم که بازاریابی مقاله هنوز شاهراه حیاتی برای موفقیت در بازاریابی آنلاین و کسب و کار اینترنتی می باشد. بنابراین من از دایرکتوری های بزرگ آنلاین مثل Ezinearticles و Goarticles استفاده میکنم. در برخی از این دایرکتوری ها ( که به صورت پولی هستند) می توانید مقالات خود را طوری برنامه ریزی کنید تا مقالات به موقع منتشر شوند. من به شخصه تمایل به استفاده از submityourarticle دارم که به صورت اتوماتیک تمامی مقالاتم را هر زمان که بخواهم به موقع منتشر می کند.
این کار در واقع بازاریابی مقاله را به صورت خودکار انجام می دهد. می توانید این روش را به صورتی هفتگی و یا حتی ماهها تنظیم کنید که به صورت خودکار همه چیز طبق روال مانند چرخ دنده های ساعت برای شما انجام شود!

5- گوگل Analytics
ابزار گوگل آنالیز، ابزار رایگانی است که اگر بخواهید می توانید تمامی فعالیت های آنلاین وب سایت خود را به صورت خودکار بررسی نمایید. به سادگی با قرار دادن یک کد در صفحات وب سایت تان، گوگل به طور منظم و خودکار تمامی اطلاعات حیاتی وب سایت شما را به صورت آماری در اختیار شما قرار می دهد تا ببینید، چقدر بازاریابی آنلاین شما مفید بوده و آمار وب سایت تان چگونه است.
همچنین با این روش عالی می توانید مطلب و محتوای وب سایت خود را مطابق با نیاز بازدیدکننده تغییر داده و باعث افزایش conversions rate شوید. این سیستم گوگل تمامی آمار وب سایت شما را ردیابی کرده و به صورت خودکار آمار وب سایت شما را ثبت می کند.
دانستن این که بازدیدکنندگان و مشتریان چه کاری در وب سایت تان انجام می دهند برای موفقیت در بازاریابی آنلاین و کسب و کار اینترنتی شما بسیار مفید خواهد بود. مواردی مانند boune rate ، مدت زمان وقت گذرانی در صفحات، تعداد بازدیدکنندگان هر صفحه، ‌ترافیک، منابع و …همگی می تواند به صورت اتوماتیک جمع آوری و به شما ارائه شود.
در حالی که راه های دیگری برای اتوماتیک کردن امورات وب سایت و بازاریابی آنلاین وجود دارد، اما این چند روش از مهمترین روشهایی است که شما باید حتماً آنها را تجربه کنید و ساعتهای خود را ذخیره کرده و خود را از سردرد نجات دهید! کافی است کمی وقت برای توسعه استراتژی بازاریابی آنلاین اختصاص داده و با ارتقاء کسب و کار اینترنتی خود از زندگی لذت ببرید.

مازندران - چالوس - خیابان شورا - مجتمع اداری صبرا - واحد 11 0912390203701152215959 info[at]web01.net

اگر به این نتیجه رسیدید که با ساخت سایت املاک می توانید مشتریانتان را چندین برابر کرده و پیشرفت قابل ملاحظه ای در برابر رقبایتان نمائید، می توانید با یکی از شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمائید.

Copyright © 2008 - 2021 web01.ir - تمامی حقوق برای شرکت صفر و یک محفوظ است

09123902037