در ساخت صفحه های اصلی وب سایت موفق، لینک های قوی و موثر نقش مهمی دارد

یکی از طراحان وب سایت می گوید: “هیچ کس طراحی سایت خود را با این هدف شروع نمی کند که صفحه اصلی سایتش تا حد امکان پیچیده باشد” برعکس هر شخصی تمایل دارد که طراحی سایت ساده ای داشته باشد. اما این بدان معنی نیست که لینک کمتری در صفحه اصلی ارائه دهید.

این نقل قول به خوبی در طراحی ها و ساخت سایت ها اجرا می شود. همچنین دقیقا آنچه ما به آن نیاز داریم مورد هدف قرار گرفته تا وب سایت موفقی برای کاربران شود. این موضوع یکی از آن دسته چیزهایی است که نیاز داریم تا مطمئن شویم دقیقا بر روی چیزهایی تمرکز کرده ایم که برای کاربران در وب سایت مناسب و مفید است.
این امر می تواند یک مذاکره کامل میان آنچه شما به عنوان یک وب سایت مطلوب تصور می کنید و در عین حال در همان زمان تضمین می کند که کاربران اصلی با وب سایتی مواجه هستند که به خوبی برای آنها کار می کند.
آیا صفحه اصلی وب سایت شما دارای لینک های زیاد و موثری است! آیا به کاربران خود لینک های مرتبط و مفید ارائه می کنید که به طور بالقوه ارتباط آنها را با وب سایت عمیق تر می کند؟ و یا محصولات و خدمات شرکت خود را بیشتر از همه به نمایش می گذارید؟
اینها سوالات مهمی است که در مورد عملکرد، شیوه و فرمت صفحه اصلی وب سایت خود باید بپرسید و در مورد آنها بررسی انجام هید.

وب سایت های خبری نیاز به ارائه لینک های چندگانه در صفحه اصلی را به خوبی درک کرده اند. اکثر وب سایت های خبری به صورتی طراحی شده اند که لینک هایی با اطلاعات زیاد به کاربران خود ارائه کنند. CNN و FOX و امثال این نوع وب سایت ها حامل اخبار و گزارشات زیادی بوده و بسیاری از وب سایت های روزنامه های مهم دارای هزاران لینک هستند که در صفحه اصلی به نمایش درمی آیند.

به لیست وب سایت های زیر نگاه بیاندازید و رتبه بندی آنها را بررسی نمایید:

– رنکینگ گوگل – رنکینگ Alexa  
•    Yahoo.com 9 4
•    CNN.com 10 52
•    NYTimes.com 9 86
•    LATimes.com 8 321
•    FoxNews.com 8 171
•    BBC.co.uk 9 42
•    Bls.gov * 7 5697
•    Craigslist.org 6 34
وب سایت اداره کار و آمار، اصلا وب سایت خبری محسوب نمی شود. با این حال نمونه خوبی از یک صفحه اصلی سایت است که تقریبا به طور کامل از لینک های زیادی تشکیل شده است. همانطور که از رنکینگ این سایت ها متوجه می شوید به شدت از آنها استفاده می شود ترافیک این وب سایت ها به طور کامل مربوط به صفحه اصلی سایت می باشد که شامل لینک های زیادی است.

قضاوت در مورد این سایت ها از روی رنکینگ، نشان از لینک های بسیار زیاد در این وب سایت ها می باشد. مطمئنا گنجاندن لینک های مفید در وب سایت شما نیز انتخاب خوبی برای افزایش ترافیک سایت تان می باشد. با این حال توصیه من این است که نگاهی به شیوه نمایش این لینک ها در صفحه اصلی این وب سایت ها بیاندازید.
اکثر این وب سایت ها لینک های خود را با ذوق و سلیقه و به شیوه ای سازمان یافته به نمایش می گذارند. بنابراین اساسا آنچه می گوییم این است که شما هم می توانید اقدام به حفظ طراحی سایت با رویکردی ساده داشته باشید. در حالی که در همان حال به ایجاد یک “محیط با لینک های قوی” به کاربران تجربه خوبی ارائه می دهد.
این امر می تواند مرجع خوبی برای استفاده شما هنگام ساخت و طراحی سایت باشد تا با طراح وب سایت خود در این مورد گفتگو نمایید. لطفا در صورت تمایل به استفاده از اطلاعات این مقاله برای اشاره به نیاز های طراحی سایت عالی با صفحه اصلی همراه با لینک های مفید، از نکات آن استفاده نمایید.

امیدوارم این اطلاعات کمک به درک افراد در طراحی سایت نماید که چقدر ایجاد و ساخت سایتی با صفحه اصلی پر از لینک های مفید می تواند توجه کاربر را جلب نموده و از طریق ارائه اطلاعات مفید با استفاده ساده در سایت و حرکت راحت در صفحه اصلی می توانید سود زیادی به شرکت خود منتقل نمایید.

مازندران - چالوس - خیابان شورا - مجتمع اداری صبرا - واحد 11 0912390203701152215959 info[at]web01.net

اگر به این نتیجه رسیدید که با ساخت سایت املاک می توانید مشتریانتان را چندین برابر کرده و پیشرفت قابل ملاحظه ای در برابر رقبایتان نمائید، می توانید با یکی از شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمائید.

Copyright © 2008 - 2021 web01.ir - تمامی حقوق برای شرکت صفر و یک محفوظ است

09123902037