در بازاریابی شبکه های اجتماعی چگونه می توان ازحریم خصوصی در فیس بوک محافظت نمود ؟

خوب، باید بدانید که مانند تمامی موارد دیگر در اینترنت، فیس بوک نیز ضد هک نمی باشد. اگر شخصی واقعا بخواهد به اطلاعات شما دسترسی پیدا کند، حتی قویترین سیاست های حفظ حریم خصوصی نیز قادر به مراقبت از شما نخواهد بود.
به نظر می رسد با تمام این تفاسیر فیس بوک تغییرات زیادی در سیاست های حفظ حریم خصوصی خود نداده و واقعا اهمیتی به حجم اعتراضات دریافتی نمی دهند؛ بنیانگذار فیس بوک بی باکانه به شما می گوید که آیا هویت “آنلاین” شما در حال انجام رفتارهای غیر اخلاقی است!! آنها به سادگی به شما اجازه می دهند که حساب کاربری تجاری و شخصی شما در فیس بوک یکی بوده و یا جدا از یکدیگر باشد. بسیاری از ما تا جایی که امکان پذیر باشد، تمایل به جداسازی مسائل “شخصی” و “تجاری” (خصوصا به صورت آنلاین) داریم.

منظور من بسیار جدی است – اگر شما دارای کسب و کار آنلاین باشید، آیا فرزندان شما واقعا اهمیتی به این موضوع می دهند که خوانندگان وبلاگ شما به 1000 نفر رسیده است! و یا آیا افرادی که مسائل مربوط به کسب و کار آنلاین شما را دنبال می کنند، واقعا نیاز دارند که در مورد دختر بزرگ شما که در مسابقات ورزشی فعالیت می کند، چیزی بدانند!! مسلما جواب هر دوی این سوالات “نه” می باشد.

با توجه به تعدادی از مسائل مطرح شده می توانید صدها مقاله بسیار جالب در نیویورک تایمز که اشاره به مسائل حفظ حریم شخصی در فیس بوک و بازاریابی شبکه های اجتماعی دارد، مطالعه نمایید. مگر در مواردی که شما تمایل به صرف زمان به منظور بررسی تمامی گزینه های بالقوه در این مورد را داشته باشید، ممکن است در این صورت بخواهید بر روی حساب کاربری خود در فیس بوک تجدید نظر نمایید.
با این حال مسائل و موارد دیگری هم باید در ذهنتان داشته باشید – که حذف حساب کاربری در فیس بوک مطمئنا برای اغلب افراد گیج کننده و مبهم می باشد.

-نکاتی برای احتیاط:
غیر فعال سازی پروفایل با حذف کامل پروفایل دو کار کاملا متفاوت می باشد.
لینک های ارسالی شما که توسط دیگران به اشتراک گذاشته شده، حذف نمی شود.
عکس های ارسالی شما که توسط دیگر افراد اشتراک گذاری شده نیز پاک نمی شود.
محدودیت های دیگری که هنوز باعث مسائل خصوصی می شود نیز وجود دارد.
اگر شما از طبق فرآیند حذف، پروفایل تان را پاک کرده اید و هنوز از فیس بوک حذف نشدید، تمامی مراحل انجام کارتان خنثی شده است!

– برخی گزینه های کمکی
33اسلاید جهت نشان دادن نحوهء قفل کردن حریم خصوصی در فیس بوک وجود دارد.
راهنمای ویدئویی چگونگی حذف کامل پروفایل در فیس بوک وجود دارد.
برای گرفتن یک تصمیم آگاهانه، مطمئن شوید که تمامی مطالب و اطلاعات مربوط به حفظ حریم خصوصی در فیس بوک را کاملاً مطالعه کرده اید.

مازندران - چالوس - خیابان شورا - مجتمع اداری صبرا - واحد 11 0912390203701152215959 info[at]web01.net

اگر به این نتیجه رسیدید که با ساخت سایت املاک می توانید مشتریانتان را چندین برابر کرده و پیشرفت قابل ملاحظه ای در برابر رقبایتان نمائید، می توانید با یکی از شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمائید.

Copyright © 2008 - 2021 web01.ir - تمامی حقوق برای شرکت صفر و یک محفوظ است

09123902037