اشتباهات رایجی که باید در طراحی صفحه اصلی سایت های تجاری از آن پرهیز کرد

شرکت صفرویک در زمینه بازاریابی آنلاین، تجارت الکترونیک و کسب و کارهای اینترنتی می تواند، شما را از اشتباهات رایجی که در بازاریابی آنلاین رواج پیدا کرده، آگاه سازد .
1- اولین اشتباه رایجی که می توانید در ساخت سایت تان از آن اجتناب نمایید، عدم انجام تحقیقات کافی هنگام ساخت صفحه اصلی سایت تجاری تان می باشد. شما ممکن است ایده هایی برای رسیدن به اهدافتان داشته و شاید علاقه اصلی شما و یا مرتبط با تجربه کاری شما باشد. در حالی که ایده شما در کسب و کار ممکن است ایده بزرگی باشد، اما اطلاعات ارائه شده شما ممکن است فقط در مورد فروش باشد و شما هم از آن سود خوبی ببرید. البته اگر بازار آنلاین تشنه و نیازمند ایده ارائه شده شما در وب سایت تان باشد. از طریق انجام تکنیک های تحقیقی و ثابت شده و با داشتن اطلاعات کافی می توانید، یک تصمیم منطقی برای ساخت سایت تجاریتان اتخاذ نمایید.

2- اشتباه دومی که در ساخت سایت موجب جاه طلبی های بی مورد در بازاریابی آنلاین شده این است که افراد فکر می کنند در این بازار آنلاین فرصت هایی را می بینند که هیچ کس دیگری نمی تواند آن را بدست بیاورد. خوب شاید دلیل خیلی خوبی برای این مسئله وجود داشته باشد. اشتباه افراد اینجاست که سعی می کنند، همیشه پیشگام باشند. این مورد اغلب در صورتی رخ می دهد که افراد برای اولین بار در بازاریابی آنلاین با شکست مواجه می شوند و تا زمانی که به موفقیت و سود در این بازار نرسند و یا روشهای رسیدن به آن را پیدا نکنند، ادامه خواهد داشت. بهتر است فقط به دیگران اجازه دهید که به این بازار آنلاین وارد شوند و به اصطلاح راه را برای شما باز کرده و مسیر را هموار نمایند تا شما به آن وارد شوید و سود حاصل از آن را بدست آورید.

3- اشتباه سوم شما در ساخت صفحات اصلی وب سایت تجاری، قرار دادن محصولات در صفحه اول وب سایت می باشد. در واقع این نشان می دهد که شما هیچ فوت و فنی برای ایجاد یک معامله و انجام تسویه حساب به ازای فروش محصولات را ندارید. هدف شما ساخت سایت تجاری آنلاین است که در آن اطلاعات مفید و ارزشمندی هم به صورت رایگان و هم در ازای پول ارائه می شود و این روش به اهداف شما کمک زیادی خواهد کرد. سرنخ رسیدن به این اهداف در عنوان این اطلاعات می باشد که این عناوین باید طوری نشان داده شود که کسب و کار آنلاین و تجارت الکترونیک را به بازدیدکننده القاء می نماید. محصولات و خدماتی که شما ارائه می کنید فقط بخشی از کسب و کار اینترنتی شما هستند.

4- چهارمین اشتباهی که صفرویک در مورد ساخت سایت می خواهد برای شما توضیح دهد این است که این اشتباه هنگامی رخ می دهد که واقع گرایانه با هزینه های تحمیلی برای ایجاد و ساخت سایت تان رویرو نشوید. در حالی که شما می توانید یک وب سایت با هزینه های بسیار کم ایجاد کرده و از آن استفاده نمایید، اما باید نگاهی واقع بینانه به هزینه های جانبی ساخت سایت مانند ابزارهای مورد نیاز، میزبانی وب هاستینگ، بازاریابی ایمیل و همچنین تهیه و ساخت محصولات و تبلیغات برای آنها داشته باشید. زیرا که بدون عملی کردن این موارد، کسب و کار اینترنتی شما به اجرا در نخواهد آمد.

5- اشتباه پنجم مربوط به تولید محصولات و ارائه خدمات می باشد؛ تلاش همیشگی برای رسیدن به کمال. کاملاً واضح و روشن است که این مورد از ایده های این چنینی سرچشمه می گیرد که تا چیزی به اندازه کافی خوب نباشد، در معرض فروش قرار نخواهد گرفت. به خاطر داشته باشید که مشتریان شما محصولات شما را به دلیل وجود اطلاعات با کیفیت و ارزشمندی که از آن خدمات و یا محصولات به آنها ارائه می کنید، اقدام به خرید می کنند و نه به دلیل وجود و یا عدم وجود بسته بندی های جذاب محصولات شما. بله درست است! نهایت و حد و مرزی برای رسیدن به کمال وجود ندارد، بنابراین وقت خود را بیهوده هدر ندهید.

6- در نهایت شرکت صفرویک که در زمینه ساخت طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت سالها فعالیت داشته است، آخرین خطای رایج در این زمینه و راه های اجتناب از آن را برای شما بازگو می کند. افراد فرض می کنند که دنیای بازاریابی اینترنتی برای همیشه تغییر کرده است؛ اما باید بدانید شما نیاز به یک چشم همیشه باز و ثابت دارید تا تکنیک های جدید و متدهای آن را پیدا کرده و دریابید و این روشها را برای کسب و کار اینترنتی خود اتخاذ نمایید. بر اساس آمار و اطلاعاتی که شرکت صفرویک در این چند سال بدست آورده است، باید بدانید که شما باید به طور مستمر مهارت ها و اطلاعات خود را در مورد تجارت الکترونیک و بازاریابی اینترنتی به روز رسانی نمایید و باید دریابید که چگونه از این اطلاعات در جهت رسیدن به اهداف خود استفاده نمایید. هنگامی که کسب و کار اینترنتی خود را با ساخت سایت های تجاری آغاز می کنید، به جای دور شدن از اهدافتان با تصویر سازی از موفقیتی که می خواهید داشته باشید، باید از واقعیت ها آگاهی کافی داشته باشید. باید بپذیرید که این امر یک تجارت است و برای به اثبات رسیدن نقشه هایتان شما نیاز به پشتکار دارید. با استفاده از این نکات و اجتناب از اینگونه اشتباهات و عملی ساختن راهکارها و مراحل انجام صحیح ساخت سایت های تجاری، هر شخصی می تواند برای خود منبع درآمد مناسبی از اینترنت داشته باشد.

مازندران - چالوس - خیابان شورا - مجتمع اداری صبرا - واحد 11 0912390203701152215959 info[at]web01.net

اگر به این نتیجه رسیدید که با ساخت سایت املاک می توانید مشتریانتان را چندین برابر کرده و پیشرفت قابل ملاحظه ای در برابر رقبایتان نمائید، می توانید با یکی از شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمائید.

Copyright © 2008 - 2021 web01.ir - تمامی حقوق برای شرکت صفر و یک محفوظ است

09123902037