استراتژی مهم جهت محافظت کاربران فیس بوک در مقابل سایت های مشکوک از طریق WOT

بیش از 500 میلیون کاربر فیس بوک در مقابل لینک ها و وب سایت های مشکوک که بیشتر در زمینه تجارت الکترونیک فعالیت می کنند، محافظت می شوند.

WOT در هلسینکی هلند پایه گذاری شده است. در واقع جامعه کاربرانی است که به وب سایت ها بر اساس قابل اعتماد بودنشان امتیاز می دهند. این سرویس قادر است به کاربران هنگام دسترسی به وب سایت هایی با محتوای غیر قابل اعتماد هشدار دهد.

کاربران فیس بوک خودشان نمی توانند به وب سایت ها امتیاز دهند، امتیاز دهی از طریق جامعه کاربران WOT امکان پذیر می باشد WOT .در واقع به نوعی یک ابزار اعتبار و خوشنامی است که در حال حاضر به عنوان یک Add-on مرورگر به صورت رایگان در دسترس می باشد. تا به حال بیش از 20 میلیون بار دانلود شده است.
جامعه کاربران WOT تا کنون 5 میلیون سایت برای فیلتر شدن به دلیل ارائه خدمات جعلی و کلاهبرداری را گزارش داده اند Add-on .برای مرورگرهای تلفن همراه طراحی نشده اما این خدمات حفاظتی برای کاربران فیس بوک که از تلفن همراه خود دسترسی دارند، در نظر گرفته شده است.

مدیر فیس بوک، جیک بریل می گوید: “ما در مورد همکاری با WOT بسیار هیجان زده و خوشحال هستیم، آنها اهداف مشترک با رویکرد مشابه به جهت ارائه خدمات بهتر به کاربران در کنترل تجربیات آنلاین موفق با ما دارند”.

WOT به صورت منظم خطرات و تهدید ها را برای وب سایت های مشهور و پر کاربر که مبتنی بر الگوریتم خودکار نیستند، آشکار می سازد. نمونه های معمول شامل وب سایت هایی می باشد که در زمینه تجارت الکترونیک که شیوه کسب و کار آنلاین آنها مشکوک هستند و یا وب سایت هایی که محتوای آن برای کودکان مناسب نیست.
مدیر عامل WOT در مصاحبه خود می گوید: “مذاکرات فیس بوک با WOT در یک سال پیش آغاز شد؛ هنگامی که فیس بوک با چندین وب سایت خدماتی مشهور متصل شد.” بعد از انجام چندین آزمایش، فیس بوک در می یابد که خدمات WOT به اندازه کافی مناسب بوده و تصمیم می گیرد که با آن یکپارچه و همسو شود.
این توافق نامه در اواخر آپریل امسال انجام شد. این خدمات برای 1٪ از کاربران آمریکایی در این هفته ارائه شد و برای تمامی کاربران آمریکایی فیس بوک از روزهای آینده این خدمات در نظر گرفته شده است و پس از آن در سراسر سطح دنیا گسترش خواهد یافت. منابع مالی WOT از شرکت های سرمایه گذاری open ocean که یک شرکت سرمایه گذاری صنعتی فنلاندی است و سرمایه گذاران خصوصی دیگر تامین می شود.

برای استفاده از این ابزار مفید می توانید به وب سایت http://www.mywot.com مراجعه کرده و آن را دانلود کنید و با بررسی امتیازات وب سایت ها و آگاهی از چگونگی کسب و کار آنلاین آنها، از مزایای وب سایت های قابل اعتماد استفاده نمایید.

مازندران - چالوس - خیابان شورا - مجتمع اداری صبرا - واحد 11 0912390203701152215959 info[at]web01.net

اگر به این نتیجه رسیدید که با ساخت سایت املاک می توانید مشتریانتان را چندین برابر کرده و پیشرفت قابل ملاحظه ای در برابر رقبایتان نمائید، می توانید با یکی از شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمائید.

Copyright © 2008 - 2021 web01.ir - تمامی حقوق برای شرکت صفر و یک محفوظ است

09123902037